اینتر را بفشارید

عنوان پروژه

  اینتر را بفشارید

  درباره ما

  در این مرکز خدمات تایپ و ترجمه به صورت تخصصی با همکاری تایپیست ها و مترجم ها از سراسر کشور به صورت اینترنتی و دورکاری انجام می شود. هدف این مرکز ایجاد محیطی برای کسب درآمد تایپیست و مترجم می باشد. ایجاد محیطی رقابتی برای انجام امور تایپ و ترجمه با کیفیت و قیمت مناسب از اهداف دیگر ما می باشد. ادارات، کافی نت ها، دانشجویان، دانش آموزان می توانند از این مرکز برای امور تایپ و ترجمه خود استفاده نمایند.

  اگر متن دستنویس، عکس یا هر متن دیگری داشته باشید می توانید فایل مورد نظر خودتون را به صورت رایگان در این مرکز قرار دهید. از بین پیشنهادات ارائه شده برای کار تایپ، می توانید شخص مورد نظر را انتخاب و کار را تحویل بگیرید. تا زمان تحویل کار به شما و تائید شما هزینه ای به مجری پرداخت نخواهد شد. با این روش هزینه تایپ شما بسیار پائین خواهد بود. اگر فایلی برای ترجمه دارید، می توانید به صورت رایگان در سایت مرکز ترجمه قرار دهید. از پیشنهادات ارائه شده برای کار ترجمه بهترین پیشنهاد را انتخاب و به این روش هزینه ترجمه کمتری بپردازید.

  تیم مرکز

  در حال حاضر تیم ما شامل دو نفر می باشد:

  • میکائیل اونق، بنیانگذار و مدیر مجموعه
  • احسان صمدی، برنامه نویس و مدیر فنی

  مرکز تایپ و ترجمه کسب و کار در ۲۲ بهمن سال ۱۳۹۳ مصادف با سالروز پیروزی انقلاب اسلامی فعالیت خود را شروع کرد. نسخه اول وب سایت با هدف ایجاد محیطی برای فریلنسرها و کارفرمایان شروع به فعالیت کرد. در مدت زمان اندک با استقبال خوبی مواجه شد و در همان ۶ ماه اول فعالیت خود بیش از ۲۵۰ کارفرما و فریلنسر را جذب خود کرد. بدین ترتیب مدیریت تصمیم به بارگذاری نسخه جدید با امکانات و ظاهر بهتری گرفت. نسخه دوم تا انتهای مهر ماه سال ۱۳۹۵ به فعالیت خود ادامه داد و در این بین تعداد کاربران به بیش از ۲۲۰۰ نفر رسید. در تابستان سال ۱۳۹۵ نسخه سوم وب سایت طراحی شد. اما این نسخه بارگذاری نشده و نسخه چهارم در تاریخ ۱۳ آبان مصادف با سالروز ولادت امام محمد باقر بر روی سایت قرار گرفت.

  خدمات ارائه شده توسط ما

  • تایپ
  • ترجمه
  • ویرایش
  • اکسل
  • پاورپوینت