• 66129212

نام مقاله: 20تکنیک مهم برای تبدیل شدن به سخنران حرفه ای


توضیح مختصر: در زیر تکنیک های مهمی را به شما خواهم گفت که بتوانید در جمع دوستان ،جلسات کاری و به هنگام سخنرانی کاملا مسلط و موفق ظاهر شوید.

توضیحات بیشتر

نام مقاله: NLP چیست ؟


توضیح مختصر: NLP مخفف Neuro Linguistic Programming به معنای برنامه ریزی عصبی ، کلامی است . ، دانش تاثیر زبان شفاهی و غیر شفاهی (رفتار غیر کلامی ) بر دستگاه اعصاب است منظور از زبان غیر کلامی ، تغییرات فیزیکی و رفتار چون حرکت چشم، دست و پا و نظایر آن است.

توضیحات بیشتر

نام مقاله: سیکل دمینگ


توضیح مختصر: مطابق رویکرد فرآیندی استاندارد OHSAS18000، چرخه PDCA دمینگ می تواند در تمامی فرآیندها بکار گرفته شود: برنامه ریزی (Plan ): تعیین اهداف و فرآیندهای لازم جهت ارایه نتایج بر طبق خواسته های مشتری و خط مشی های سازمان اجرا (DO): اجرای فرآیندها بررسی (Check): پایش و اندازه گیری فرآیندها و محصول بر طبق خط مشی ها ، اهداف و الزامات و یا خواسته های مربوط به محصول و گزارش دهی نتایج اقدام (Act): انجام اقدامات جهت بهبود مداوم عملکرد فرآیند

توضیحات بیشتر

نام مقاله: مدیریت فرهنگی مسجد


توضیح مختصر: مسجد فقط جایگاه عبادت یا معبد ساده ای نیست. مسجد به عنوان بیت خدا مکانی است روحانی و والا و فقه اسلامی احکام ویژه ای را برای ورود و خروج، طهارت، خرید و فروش مکان و لوازم، نظافت و تزئینات آن دقیقاً تعیین کرده است. مسجد جایگاه ارشاد و تبلیغ مسائل اسلامی است. پیامبر اکرم(ص) بخش اعظم ارشادات خود را در مسجد افاضه می فرمودند و این رویه بعدها نیز توسط خلفا ادامه داشت، مسلمانان آموزش دینی خود را در مسجد فرا می گرفتند و درصورت رویارویی با مشکلات در فهم امور دینی به مسجد مراجعه می نمودند.

توضیحات بیشتر
 1 2 3  

© کلیه حقوق مادی و معنوی برای مرجع کسب و کار ایرانیان محفوظ می باشد.

هدایت به بالای صفحه

هدایت به بالای صفحه