اینتر را بفشارید

عنوان پروژه

  اینتر را بفشارید

  سوالات متداول

  چگونه می‌توانم پروژه خود را در سایت ثبت کنم؟

  بر روی گزینه‌ی “ثبت پروژه” کلیک کرده و اطلاعات مربوط به پروژه خود را وارد کنید. دقت داشته باشید که ثبت پروژه در وب سایت رایگان بوده و هیچ هزینه ای بابت ثبت پروژه پرداخت نخواهید کرد. به هنگام آپلود فایل مورد نظر به پسوندهای قابل قبول توجه فرمائید.

  چگونه می‌توانم در سایت درآمد داشته باشم؟

  پس از عضو شدن در وب‌سایت به عنوان مجری، باید برای پروژه های ثبت شده توسط کارفرمایان در صفحه اصلی و یا صفحه پروژه ها قیمت پیشنهادی خود را اعلام کنید. کارفرمایان بنا به اطلاعات شما، مبلغ و زمان پیشنهادی شما و دیگران، پروژه را به بهترین شخص می‌سپارند. شما می‌توانید بعد از اجرای پروژه درآمد خود را دریافت کنید. دقت فرمائید که برای ثبت پیشنهاد ابتدا شما باید اطلاعات پروفایل خود را تکمیل کرده باشید. اطلاعات موجود در بخش “جزئیات اکانت” و “جزئیات پروفایل”

  چگونه می‌توانم موجودی خودم را افزایش دهم؟

  بعد از ورود به حساب کاربری خود از طریق بخش “پروفایل” و سپس بخش “اعتبار” بر روی گزینه “افزایش اعتبار” کلیک کنید(افزایش اعتبار) سپس مبلغ مورد نظر را از بین مبالغ موجود انتخاب کرده و سپس روش پرداخت خود را انتخاب کنید. دو روش برای پرداخت وجود دارد. یکی به صورت آنلاین و از طریق واسط امن زرین پال می باشد که شما از طریق تمام کارت های بانکی خود می توانید این پرداخت را انجام دهید. در این روش پس از پرداخت وجه توسط شما حساب شما نزد سایت به صورت خودکار شارژ خواهد شد. روش پرداخت دوم به صورت وجه نقد بوده و شما به شماره کارت یا حساب اعلام شده مبلغ مورد انتخاب خود را واریز و از طریق “تیکت” اعلام می کنید تا به حساب شما اضافه شود.

  چگونه می توانم درآمد خودم را دریافت کنم؟

  شما می توانید از طریق بخش “پروفایل” و سپس بخش “اعتبار” بر روی گزینه “درخواست وجه” کلیک کرده و اطلاعات درخواستی را وارد نمائید. در حال حاضر روش پرداخت به صورت کارت به کارت بوده و اگر هزینه‌ای از طرف بانک برای این منظور درخواست شود این هزینه از کاربر دریافت خواهد شد. اگر مشکلی در این زمینه وجود داشت از طریق ارسال تیکت به پشتیبانی می توانید مشکل خود را اعلام کنید تا بررسی و رفع گردد.

  کارفرما چگونه می‌تواند پروژه‌های خود را مدیریت کند؟

  شما می توانید از بخش “پروفایل” و سپس بخش “جزییات پروژه”، به پروژه های ثبت شده خود دسترسی داشته باشید. در این مکان امکان حذف، ویرایش و مدیریت پروژه وجود دارد.

  درصورت بروز اختلاف بین کارفرما و کاربر چه اتفاقی می‌افتد؟

  در این صورت هر دو طرف می‌توانند مراتب اعتراض خود را به سایت اعلام کنند. مدیریت با بررسی کامل قضیه، میان آنها داوری می‌کند تا مشکل به وجود آمده حل شده و کسی متضرر نشود.

  پیشنهادی که من دادم کجا ثبت می شود؟

  شما می توانید پیشنهادات خود را از بخش “پروفایل” مشاهده کنید. در صورت تائید پیشنهاد، هم از طریق ایمیل و هم از طریق بخش “یادآوری” به شما اطلاع داده خواهد شد. در ادامه امکان ارسال از طریق پیامک نیز فعال خواهد شد تا شما نیازی به بررسی چندباره سایت نداشته باشید.

  از کجا باید بدانم که پیشنهاد من قبول شده است یا نه؟

  شما می توانید پیشنهادات خود را از بخش “پروفایل” مشاهده کنید. در صورت تائید پیشنهاد شما، هم از طریق ایمیل و هم از طریق بخش “یادآوری” به شما اطلاع داده خواهد شد. در ادامه امکان ارسال از طریق پیامک نیز فعال خواهد شد تا شما نیازی به بررسی چندباره سایت نداشته باشید.

  سوالات من جزء این سوالات متداول نمی باشد

  برای این کار می توانید از بخش پروفایل “تیکت” ارسال کنید تا به سوال و مشکل شما رسیدگی شود